Buna ziua, Am dat 3 stele pentru ca pe cele doua laterale am avut vopseaua sarita pe suprafata mica si abtibildurile nu erau la numar ca in instructiuni. In rest s.a montat usor, modelul este ceea ce am cautat. Multumesc
Ai uitat parola?
Are you a New User? REGISTER HERE
Vă vom trimite un e-mail pentru a vă reseta parola.